امروز: شنبه، 5 خرداد 1397

دانلود فیلم و کلیپ رایگان آشپزی

سایت آشپزی سنتی و مدرن

www.10320.ir

04/14 1395

 
فیلم آموزش طرز
 
تهیه تزئین های مختلف شکلات---DFV 183
 

فیلم آموزش طرز تهیه تزئین های مختلف شکلات

 

فیلم آموزش طرز تهیه تزئین های مختلف شکلات

 

 ترجمه فیلم

 

 

شکلات را روی یک سطح صاف همچون سطوح گرانیتی ریخته و توسط کاردک آنرا صاف و پهن کنید. با یک چاقو وقتی شکلات خنک شده نه کاملا سرد با چاقو با زاویه 45 درجه همانند فیلم شروع به حرکت کرده تا شکل مورد نظر ایجاد شود. یا می توانید توسط چاقو شکلات را خط انداخته و حرکت چپ به راست را با چاقو انجام دهید تا قطعه های شکلات کوچکتر ویک شکل تر باشند.

برای نمونه دیگر (پیچ پیچی بچگانه) شکلات را ریخته و پهن کنید و توسط قالب (مانند فیلم) روی آنرا بکشید تا شکلاتها به صورت خطوط موازی درآیند. حال باید دمای آن مهم است اگر داغ باشد به صورت منحنی در نخواهد آمد و اگر سرد باشد شکسته خواهد شد. وقتی شکلات به دستکش نچسبید موقع مناسب است و توسط چاقو با زاویه 45 درجه از چپ به راست حرکت دهید. در فیلم ملاحظه می کنید که در ابتدا شکلات به چاقو می چسبد و این یعنی هنوز شکلات داغ است و باید 30 ثانیه دیگر صبر کرده تا به دمای مورد نظر برسد.

حال برای سیگارت:

ابتدا شکلات سفید را ریخته و پهن کنید و توسط قالب یک شکل با خطوط موازی ایجاد کنید. صبر کنید تا خنک شده و به دست نچسبد و در این هنگام شکلات قهوه ای را اضافه و توسط کاردک به آرامی آنرا صاف کنید. وقتی به دمای مناسب رسید توسط کاردک با حرکت سریع و رو به جلو باعث ایجاد شکل سیگارت خواهید شد. در فیلم ملاحظه می کنید در ابتدا چون شکلات داغ است به کاردک می چسبد و این یعنی باید چند ثانیه دیگر تامل کند. اگر زیاد تامل کنید باعث شکسته شده سیگارت خواهد شد.

شکل بعدی مانند قبل شکلات را پهن کنید. با قالب آنرا به صورت خطوط موازی در آورید و با حرکت سریع چاقو و انحراف کم شکل منحنی دراز را ایجاد کنید. یا می توانید از روش دیگری برای آن استفاده کنید به این صورت که شکلات را تا نصفه در قیف بریزید و یک خط طولانی با آن بکشید (مانند فیلم) و صبر کنید تا کمی خنک شود و سپس با چاقو و حرکت سریع آنرا به صورت منحنی درآورید.

شکل بعدی شکلات لوله ای: مانند فیلم یک پلاستیک را زیر یک قالب یا شکل دلخواه قرار داده و شکلات را که در قیف ریخته اید با حرکات مورب روی قسمت مورد نظر ریخته و سعی کنید از هر دو طرف اینکار را انجام دهید. در زمان مناسب باید آنرا به صورت لوله درآورید که اگر خیلی دیر باشد نمی توانید آنرا لوله کنید. پس از اینکه آنرا لوله کردید توسط چسب نواری بچسبانید کمی از چسب را به خودش بچسبانید تا هنگام کندن راحتر باشید.

در یک ترانسفر شکلات را ریخته و کل سطح آنرا بپوشانید. بعد با پشت چاقو روی شکلات را خط بیندازید و نمی خواهیم کاغذ ترانسفر پاره شود. بعد یک کاغذ روی آن قرار داده و از گوشه تا گوشه لوله کنید و در فریزر قرار دهید.

برای برش شکلات چاقو را گرم کرده و به آرامی شکلات را ببرید

 

 


 

دانلود

- MP4 دانلود کلیک راست روی لینک -> Save Target As


 


 سفارش فیلم مربوطه با کیفیت اصلیخرید موردی و ارسال لینک دانلود به ایمیل امکان پذیر شد
 

 
 
فیلم, آموزش, طرز, تهیه, تزئین, های, مختلف, شکلات, طرز تهیه , کلیپ , کلیپ تصویری , رایگان , دانلود , میوه آرایی , حکاکی روی میوه , فیلم آشپزی , آشپزی , 

دسته بندی: دسر
بازدیدها: 1 275 نظرات: 0 نویسنده: امیر هاشمی

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود